♥♥ Grup Hepsi Fan Club ♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥♥ Grup Hepsi Fan Club ♥♥

♥♥ En Büyük Grup Hepsi Fan ♥♥

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sevgi efektLi fotoğraf yapaLım...!

2 posters
YazarMesaj
SmiLe*
-!- miss üye -!-
-!- miss üye -!-
SmiLe*

Kadın

Sevgi efektLi fotoğraf yapaLım...! Empty
MesajKonu: Sevgi efektLi fotoğraf yapaLım...!   Sevgi efektLi fotoğraf yapaLım...! EmptyPtsi Haz. 21, 2010 11:58 am

öncelikle bir fotograf açalım.
Sevgi efektLi fotoğraf yapaLım...! 52b050b23e07

sonra renk ayalarını yapıoruz foto.nun ctrl+b ye basarak aşşağıdaki adımları uyguluoruz.

Sevgi efektLi fotoğraf yapaLım...! 93f0997e458d
Sevgi efektLi fotoğraf yapaLım...! 8fbd015a216d
Sevgi efektLi fotoğraf yapaLım...! Dffe7faa52ce

adımları uyguladıktan sonra aşağıdaki görüntüyü elde etmiş olcaz.
Sevgi efektLi fotoğraf yapaLım...! 17a09e591a99

Ve yeni bir layer açıoruz.(ctrl+shift+N) yapıoruz bu layer'ın modunu screen yapıyoruz.sonra bu layer aaşşagıdaki gibi ben bu renkeleri verdim kafanıza göre boş kalmıcak şekilde doldurun boyayın brush tool ile fırcanızı 100 pc yapın boyayın.
Sevgi efektLi fotoğraf yapaLım...! E3552e1f15ef

sonra bu layerın apacity değerini 75 ypalım eger guzel olduysa fotografınız daha da düşürebilrsiniz. ben 75 yaptım.
Sevgi efektLi fotoğraf yapaLım...! D155f0cd0706

Sonra araçlarımızdan custom shape tool'e tıklıoruz ve kalp iconumuzu seçip foto.üstünde çizioruz.çizdikten sonra (ctrl+enter) yaparak seçili hale getirip eger oynatmak isterseniz seçili haldeyken araç çubugumuzdaki elip dikdörtgen olan yere tıklatın seçili alana sağ tik yapıp transform selection derseniz oynatabilrsiniz bur alanı ve okeyledikten sonra buray (ctrl+alt+D) ye basarak feather verin 10-15 deyin kopyasını alın bunun ve yapıştırın ama bu kopyamızı en üst layer'a taşıoruz.
Sevgi efektLi fotoğraf yapaLım...! 0374c0e2ab59

eger hepsini yaptyısanız foto. aşagıdaki gibi olacaktır takıldıgnız bi yer olrsa sorabilrsiniz...

Sonuç
Sevgi efektLi fotoğraf yapaLım...! 8ead4113c140

aLıntıdır....!
BeYzA-HePsİ
// ~ ÜYE ~ //
// ~ ÜYE ~ //
BeYzA-HePsİ

Kadın

MesajKonu: Geri: Sevgi efektLi fotoğraf yapaLım...!   Sevgi efektLi fotoğraf yapaLım...! EmptyPaz Tem. 04, 2010 1:17 pm

Teşekkür ederim canım. Sevgi efektLi fotoğraf yapaLım...! Star3
SmiLe*
-!- miss üye -!-
-!- miss üye -!-
SmiLe*

Kadın

MesajKonu: Geri: Sevgi efektLi fotoğraf yapaLım...!   Sevgi efektLi fotoğraf yapaLım...! EmptyPerş. Tem. 08, 2010 10:48 pm

riCa her zamn:)

Sevgi efektLi fotoğraf yapaLım...!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sevgi MesajLari