♥♥ Grup Hepsi Fan Club ♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥♥ Grup Hepsi Fan Club ♥♥

♥♥ En Büyük Grup Hepsi Fan ♥♥

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim. top gibi zıplaya bilirsiniz...

+4
AvriL*Ezqi
zuhal
Miss*AnqeL~
yoshyci_girl
8 posters
YazarMesaj
yoshyci_girl
// ~ ÜYE ~ //
// ~ ÜYE ~ //
yoshyci_girl

Kadın
Rep Alanı : futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim.  top gibi zıplaya bilirsiniz... Reputationposstv7

futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim.  top gibi zıplaya bilirsiniz... Empty
MesajKonu: futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim. top gibi zıplaya bilirsiniz...   futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim.  top gibi zıplaya bilirsiniz... EmptyÇarş. Ağus. 27, 2008 9:57 pm

:üc:lü: hey futbolcu kızlar tranferler maçlar goller burdaaa...
Miss*AnqeL~
Administratör
Administratör
Miss*AnqeL~

Kadın
Rep Alanı : futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim.  top gibi zıplaya bilirsiniz... Reputationpossscv3

futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim.  top gibi zıplaya bilirsiniz... Empty
MesajKonu: Geri: futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim. top gibi zıplaya bilirsiniz...   futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim.  top gibi zıplaya bilirsiniz... EmptyÇarş. Ağus. 27, 2008 10:44 pm

emre fenere geçince iyi oldu ardada fenerli sayılırmış ama gsde oynamaya dvm edeceğini söylemiş..
yoshyci_girl
// ~ ÜYE ~ //
// ~ ÜYE ~ //
yoshyci_girl

Kadın
Rep Alanı : futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim.  top gibi zıplaya bilirsiniz... Reputationposstv7

MesajKonu: Geri: futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim. top gibi zıplaya bilirsiniz...   futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim.  top gibi zıplaya bilirsiniz... EmptyCuma Ağus. 29, 2008 9:05 pm

p*ek inanamam o cimbomlu ama emre yazık etti
yoshyci_girl
// ~ ÜYE ~ //
// ~ ÜYE ~ //
yoshyci_girl

Kadın

MesajKonu: Geri: futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim. top gibi zıplaya bilirsiniz...   futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim.  top gibi zıplaya bilirsiniz... EmptyCuma Ağus. 29, 2008 9:06 pm

bomba transfer gs nin oldu.çek yıldız milan barosu renklerine bağlayan cimbom mutlu olduğunu açıkladı...
zuhal
-!- miss üye -!-
-!- miss üye -!-

Kadın

MesajKonu: Geri: futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim. top gibi zıplaya bilirsiniz...   futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim.  top gibi zıplaya bilirsiniz... EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 2:05 pm

bikere emre febeye gitti tmm daha asla galatasaraya gelemez o çok pişman olucak sürünerek samiyene gelecek köpek gibi yalvaracak ama ozmn onu kimse kabul etmiyecek nasıl fatih akyelin sonunu gördük oda aynısı olacak asla taraftar onu affetmicek o hayatınn hatasını yaptı borosada inşlh galatasaraya hayırlı olur ve inşlh bu yıl UEFA kupasını biz alırız SAPINA KADAR GALATASARAYLIYIZ !!!!!!!!
yoshyci_girl
// ~ ÜYE ~ //
// ~ ÜYE ~ //
yoshyci_girl

Kadın

MesajKonu: Geri: futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim. top gibi zıplaya bilirsiniz...   futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim.  top gibi zıplaya bilirsiniz... EmptyPaz Ağus. 31, 2008 6:15 pm

ama öyle demeye hakkın yok banlana bilirsin sitemizde argo ya yer yoktur.üyelere şikayet edileceksiniz.
yoshyci_girl
// ~ ÜYE ~ //
// ~ ÜYE ~ //
yoshyci_girl

Kadın

MesajKonu: Geri: futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim. top gibi zıplaya bilirsiniz...   futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim.  top gibi zıplaya bilirsiniz... EmptyÇarş. Eyl. 03, 2008 8:13 pm

büyük transferler kızışıyor fenere maldonada gs ye kewell
ama şok gs de yeni hoca aranıyor dilosh 'um beni bu sitenin futbol üye si yapsana miss üyelik çok sıkıcı
yoshyci_girl
// ~ ÜYE ~ //
// ~ ÜYE ~ //
yoshyci_girl

Kadın

MesajKonu: Geri: futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim. top gibi zıplaya bilirsiniz...   futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim.  top gibi zıplaya bilirsiniz... EmptyPaz Eyl. 14, 2008 8:03 pm

piyasa bombası yeni hoca arıyan gs bulamadı

mihael skibbe:1+1 nedir sayın polat
,demesine karşı polat:1+1 demek şampiyonluk getirmezsen 1 gtirirsen 2 sene kalacaksın demek
AvriL*Ezqi
♥°ღMod Adayiღ°♥
♥°ღMod Adayiღ°♥
AvriL*Ezqi

Kadın

MesajKonu: Geri: futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim. top gibi zıplaya bilirsiniz...   futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim.  top gibi zıplaya bilirsiniz... EmptyPtsi Eyl. 15, 2008 4:20 pm

''yha bence emre işinden çıkamıyıcağı bi işe girmes bu yüsden her ne kadar GS'Li oLsamda ardanın yéni taqımındn mutLu oLcaını düşünüorm..!çünkü Fénérdé süpér yüqséq gücü oLan bi taqım..''
'ChocoLate~'
~Yeni Üye~
~Yeni Üye~

Kadın

MesajKonu: Geri: futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim. top gibi zıplaya bilirsiniz...   futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim.  top gibi zıplaya bilirsiniz... EmptyC.tesi Eyl. 20, 2008 10:19 am

|~SheKeR SHeY~| demiş ki:
''yha bence emre işinden çıkamıyıcağı bi işe girmes bu yüsden her ne kadar GS'Li oLsamda ardanın yéni taqımındn mutLu oLcaını düşünüorm..!çünkü Fénérdé süpér yüqséq gücü oLan bi taqım..''
bu arada arda yerine emre yazmak istedin heralde dil çıkarıyor...
|~prensesirem~|
"~ Mega Mod ~"
futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim.  top gibi zıplaya bilirsiniz... Megamoderatorxf7
|~prensesirem~|

Kadın
Rep Alanı : futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim.  top gibi zıplaya bilirsiniz... Reputationpossscv3

MesajKonu: Geri: futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim. top gibi zıplaya bilirsiniz...   futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim.  top gibi zıplaya bilirsiniz... EmptyC.tesi Eyl. 20, 2008 12:33 pm

eet
AshLéy <3
Administratör
Administratör
AshLéy <3

Kadın

MesajKonu: Geri: futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim. top gibi zıplaya bilirsiniz...   futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim.  top gibi zıplaya bilirsiniz... EmptyC.tesi Eyl. 20, 2008 10:11 pm

ben tam bir arda hastasıyım onu çooooooooook seviyorum
|-Minik_Girl-|
~ Co Admin ~
~ Co Admin ~
|-Minik_Girl-|

Kadın

MesajKonu: Geri: futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim. top gibi zıplaya bilirsiniz...   futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim.  top gibi zıplaya bilirsiniz... EmptyC.tesi Kas. 01, 2008 9:42 am

FuTboLcu DeqiLim ddddddddd

futbolcu kızlar buraya gs ts fb bjk yani 4 büyükler için bir konu yaptım ilgilendiğim için herşeyi yazabilirim. top gibi zıplaya bilirsiniz...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-