♥♥ Grup Hepsi Fan Club ♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥♥ Grup Hepsi Fan Club ♥♥

♥♥ En Büyük Grup Hepsi Fan ♥♥

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=)

+10
AshLéy <3
bLackmeLL.x3
AvRiL_Emo
ceemmree_deeliisi
|-Minik_Girl-|
punk_rock-melda
AvriL*Ezqi
Çilekli Turta xD
EDOSHH -YOSHY
yoshyci_girl
14 posters
YazarMesaj
yoshyci_girl
// ~ ÜYE ~ //
// ~ ÜYE ~ //
yoshyci_girl

Kadın
Rep Alanı : başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) Reputationposstv7

başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) Empty
MesajKonu: başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=)   başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) EmptyÇarş. Ağus. 27, 2008 9:42 pm

toplanın... başınızdan geçen komik olayları buraya yazın .... en iyi paylaşımcı site olalım
yoshyci_girl
// ~ ÜYE ~ //
// ~ ÜYE ~ //
yoshyci_girl

Kadın
Rep Alanı : başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) Reputationposstv7

MesajKonu: Geri: başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=)   başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) EmptyÇarş. Ağus. 27, 2008 9:53 pm

mesela ben bi kere lunaparkt canavar trane bindim hızlı giden tırtıla voh ovvv !!! diye bağrıyom arkamdaki dede diyo ki kızım bağarma çocuk korktu çok kızdım ama komiktii :d
EDOSHH -YOSHY
~Yeni Üye~
~Yeni Üye~
EDOSHH -YOSHY

Kadın

MesajKonu: Geri: başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=)   başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) EmptyPerş. Eyl. 11, 2008 10:15 pm

1.bnde daa orta okuldamıydım 5. sınıftamıydım neydi işte. bnm sınıf arkadaşlarımın grubu vardı grup hepsi gibi dans ediyolardı çalıştıkları dansın şarkısıda grup hepsinin yalan şarkısı bn ozamanlar şarkıyı yallah die biliom. bi arkadaşım grubu rahatsız edip duruodu onlardan şarkının nakarat bölümündfeydiler tam bnde hadi cnmm bak yallah diolar git bakıyım burdan dedim ordan grubun lideri bna (o yallah diil yalan) demezmi? bide okulun en popüler kızıydı rezil oldum (ama bnce o kadar komik diil sadece rezillik :D)

2. bi kere bn korku tüneline girdim daha içeri girmeden tiren biras hareket ediyodu bi de o gün rüzgarlıydı yanımdada başka bi genç oğlan oturuyodu rüzardan dolaı eğteğim bi açıldı.çocuk ıslık çaldı vayy flan dedi bnde tabi bi tokat attım daha dışarda olduuğumuz içinde annesi oradan oğluna bakıodu bna bi kısdı resil oldumm pfff(hatırlamak bile istemiom)

3.bi güninternet kafedeydim 20 yaşında bi abi ordan kalkarkan babay aşkım diip yanağımdan makas aldı (çocuğu tanımıom) bi ödüm koptu ayıca çokda utandım diğer oynayan çocukalrın bi kaçı da bana bakıodu ne bakıonus dedim bi gülmeye başladılar tam bi rezillikti üfff :(
Çilekli Turta xD
-!- miss üye -!-
-!- miss üye -!-
Çilekli Turta xD

Kadın

MesajKonu: Geri: başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=)   başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) EmptyCuma Eyl. 12, 2008 9:35 pm

Bigün biz ve arkadaşlarım kantindeydik.Arkadaşım ben ayran alıcam dedi tamam dedim.Gitti aldı ayranını açtı.Ayakta olarak yanımdaydı biri ona çarptı oda ve o ayranını üştüme döktü rezil oldum.Yanımdaki arkadaşım benim sırdaşım beni çok sevio annelerimiz babalarımız tanısıyo o hemen dediki çağla İlaydadan'dan özür dile dedi.Bu yetmezmiş.Gibi kantinden konuşa konuşa çıkıoduk bahçeye çıktık maç yapıolardı top.Önce çağlaya çarptı sonra sedefe en sonda bana çarptı.Biz nereye gittimizi bilmeden koşuoruz bütün okul bize bakıo biz gülüoruz kendi rezillimize sınıfa gidince ne oldunu anladılar bizi görünce gülmeye başladılar.O anı hiç unutamadım.

[b]Biz okula gelioduk ben sedef çağla çağla'nın kitabı düştü ben alıyım dedim.Çağla da almaya kalktı.Kafa kafa'ya Vuruştuk ben çağladan hesap soruorum o benden.Ama o zaman çok utanmıştık ikimiz. ağlıyor... ağlıyor...

En son CuteSmiLe. tarafından Salı Ara. 30, 2008 7:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
AvriL*Ezqi
♥°ღMod Adayiღ°♥
♥°ღMod Adayiღ°♥
AvriL*Ezqi

Kadın

MesajKonu: Geri: başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=)   başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) EmptyC.tesi Eyl. 13, 2008 3:32 pm

héhé hépinisinqiLérdé züppér..! ,gşllşgşg
yoshyci_girl
// ~ ÜYE ~ //
// ~ ÜYE ~ //
yoshyci_girl

Kadın

MesajKonu: Geri: başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=)   başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) EmptyPaz Eyl. 14, 2008 3:26 pm

saolun paylaşım için dalu larr...
yoshyci_girl
// ~ ÜYE ~ //
// ~ ÜYE ~ //
yoshyci_girl

Kadın

MesajKonu: Geri: başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=)   başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) EmptyPaz Eyl. 14, 2008 8:00 pm

şeker -shey sende yazzzz ,gşllşgşg
AvriL*Ezqi
♥°ღMod Adayiღ°♥
♥°ღMod Adayiღ°♥
AvriL*Ezqi

Kadın

MesajKonu: Geri: başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=)   başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) EmptyPtsi Eyl. 15, 2008 4:21 pm

jnm fLood yapma bndé yazıcm sora..!
punk_rock-melda
Administratör
Administratör
punk_rock-melda

Kadın

MesajKonu: Geri: başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=)   başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) EmptyC.tesi Eyl. 27, 2008 3:04 pm

bnde şimdi yazmıcam !!
AvriL*Ezqi
♥°ღMod Adayiღ°♥
♥°ღMod Adayiღ°♥
AvriL*Ezqi

Kadın

MesajKonu: Geri: başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=)   başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) EmptyC.tesi Eyl. 27, 2008 8:01 pm

yazıorum şimdi..!
bn çok önceden gitar kursuna gidiodum bi kere aramısa yeni bi çocuk katılmıştı bisde tenefüs arasındayken çocuğun gitarının akorlarını bozduk. öğretmende çocuktan nası çaldıını görmek için bi parça istedi çocuk çalmaya çalıştı ama akorları bi kere bozulmuştu artık sora çalmaya başlayınca herkes gülme krizine girmişti öğretmen çalamadığını düşününce dersten sonra çocukla konuştu öretmen gitara tekrar baktıında akorun bozuk olduunu anlamıştı sora bis itiraf ettiğimisde biras kızmıştı ama çok süper bi gündü
|-Minik_Girl-|
~ Co Admin ~
~ Co Admin ~
|-Minik_Girl-|

Kadın

MesajKonu: Geri: başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=)   başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) EmptyPaz Ekim 26, 2008 9:16 am

olaylarınız çok komik
ceemmree_deeliisi
-!- miss üye -!-
-!- miss üye -!-
ceemmree_deeliisi

Kadın

MesajKonu: Geri: başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=)   başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) EmptyCuma Ekim 31, 2008 10:04 pm

ben kuçuğum 4.sınıfa gidiyorum yoshyci_girl ile aynı sınıftayız bu kız bana gider hikbox diye bişe var ondan yapar ben olurum veli toplantısında annesine dedim ama yoshci_girl onu çok seviyorum o benim en iyi arkadasım
music1
|-Minik_Girl-|
~ Co Admin ~
~ Co Admin ~
|-Minik_Girl-|

Kadın

MesajKonu: Geri: başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=)   başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) EmptyC.tesi Kas. 01, 2008 9:34 am

BENDE 4 E GİDİYORUM
AvRiL_Emo
♥°ღMod Adayiღ°♥
♥°ღMod Adayiღ°♥
AvRiL_Emo

Kadın

MesajKonu: Geri: başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=)   başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) EmptyÇarş. Ara. 03, 2008 6:15 am

oLayLaRınız Çoq qoMiqq.....
bLackmeLL.x3
-!- miss üye -!-
-!- miss üye -!-
bLackmeLL.x3

Kadın

MesajKonu: Geri: başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=)   başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) EmptyPtsi Ara. 22, 2008 7:14 pm

bu oLayda kopmuştuK ddddddddd

bir diaLog ama komik (:

bizim ark.ve sevgilisi..
sevgilisi : askuuuuM sakizzz
ark. : efendim askim ddddddddd
s. : yok bisi gülücükkk

5 dk sonra

ark. : askiiiiM
s. : efendm cnm silent
ark.yok bisi ,gşllşgşg

biz kopuoruz burda başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) 2funny

Okula yeni hoca gelmiş tanışma faslı yapıyoruz =D

Hoca : Rüya Şengil
Rüya : Benim Hocam =D
Hoca : Tanıt Kızım Kendini
Rüya : Ben Rüya Soyadım Şengil .. Bu Sınıfta Okuyorum ..
Sınıf : Kopp başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) 2funny

..

Sıra bana geldi =D

Hoca : Büşra Aluşay
Ben : Aaa Ben =D
Hoca : Kendini Tanıtmayı Düşünüyomusun ?! =D
Ben : Tabi hocam .. Ben Büşra Soyadım Aluşay Evden Geliyorum =D
Sınıf : 2. Kez Kop başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) 2funny

elf: bugün bi cok kişiden atakan seni seviomuş die sözler duydm..
bn: ooo atakanda yakışıklı cocuk valla
elf: nerden bilion la? :s
bn: bilmiyrm desem? ddddddddd
AshLéy <3
Administratör
Administratör
AshLéy <3

Kadın
Rep Alanı : başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) Reputationpossscv3

MesajKonu: Geri: başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=)   başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) EmptyÇarş. Ara. 24, 2008 4:03 pm

GuLcInIsH__
~Yeni Üye~
~Yeni Üye~
GuLcInIsH__

Kadın

MesajKonu: Geri: başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=)   başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) EmptyÇarş. Şub. 18, 2009 6:56 pm

Bende yazıyım bari...Ben flüt kursuna gidiyordum...Kendimi flüte o kadar kaptırmışım ki kurs bitmiş hoca kur bitti diye başımda 5 kere bağırmış...6.sında hangisini çalayım diye sorackken hoca:
-Kızım kurs bitti sen flütüne devam et biz evi kilitleyip gideriz tamammı? dedii
herkes gülmekten kırıldı gülücük gülücük
GuLcInIsH__
~Yeni Üye~
~Yeni Üye~
GuLcInIsH__

Kadın

MesajKonu: Geri: başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=)   başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) EmptyÇarş. Şub. 18, 2009 6:59 pm

|-Minik_Girl-| demiş ki:
BENDE 4 E GİDİYORUM
bende 4. sınıftayım
avril_harika
// ~ ÜYE ~ //
// ~ ÜYE ~ //
avril_harika

Kadın
Rep Alanı : başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) Reputationposao6

MesajKonu: Geri: başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=)   başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) EmptySalı Mayıs 05, 2009 1:01 pm

bir keresinde arkadaşım bize gelmişti annem evde yoktu çookk acıkmıstık canımız cemenli yumurta cekıyordu yumurtayı yapmıstık ama cemen yerıne yanlıslıkla salca koymustuk aclıktan mecburen yedık o ankı halımız cookk komıktı=))
AvriL_shéqér
// ~ ÜYE ~ //
// ~ ÜYE ~ //
AvriL_shéqér

Kadın
Rep Alanı : başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) Reputationposnl3

MesajKonu: Geri: başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=)   başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) EmptyPerş. Mayıs 07, 2009 5:42 pm

bende biqez kankilerim emine ve harikayla bi tiyatro gösterisi hazırlıyoduk
ama o gün konferans salonu doluyduu hocamız küktüphane ve bilg.odasının anahtarını vermediler çalışacak bi yer olmadıından eve gidecektik ama 2.sınıflardan bi sınıf bedene cıkmıstıı bizde orda kimse olmadıından orda calıştıkk
15 dk fln ordaydık daha sonra sıranın üstünde 2 şişe su vardı birini emine digerinide harika aldıı sıraları fln hep ıslattılar hemen ordan cıktık eğer biras daha orda olsaydık hocaları gelip bize kızacaktıı :)))))))
avril_harika
// ~ ÜYE ~ //
// ~ ÜYE ~ //
avril_harika

Kadın
Rep Alanı : başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) Reputationposao6

MesajKonu: Geri: başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=)   başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) EmptyPerş. Mayıs 07, 2009 5:56 pm

:)))cok komıktı ama ben pet sıseyı aldım sıranın üstüne döktüm kızın cantasınıda ıslattım
AvriL_shéqér
// ~ ÜYE ~ //
// ~ ÜYE ~ //
AvriL_shéqér

Kadın
Rep Alanı : başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) Reputationposnl3

MesajKonu: Geri: başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=)   başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) EmptyÇarş. Mayıs 13, 2009 5:22 pm

dil çıkarıyor... lan biras daha orda dursaydık hocaları bizi görüp disipline verecekti bee:)XD
cadıkız
~Yeni Üye~
~Yeni Üye~

Kadın

MesajKonu: Geri: başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=)   başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=) EmptyC.tesi Eyl. 26, 2009 5:05 pm

selam ben sevdigim çoçugunun ailesine ailemle yemege gittik iyi arkadaşlardır ben de sevdigim çoçugun babasının gömlegine kola döktüm keşke yapmasaydım diye aptal kafam dedim keşke yerin dipine girseydim herkez gülmeye başladı

başınızdan geçen olayları buraya yazın (komik olsun=)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tom'u sevenler buraya